بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو، بهترین راه افزایش ترافیک سایته. کاربرانی که از راه جستجوی عبارت مربوط به بخش کار و کاسبی تون، سایت شما رو پیدا میکنن، با احتمال بیشتری به مشتریان شما تبدیل می گردن. اما واسه این کار از چه طرحی و برنامه ای بایست استفاده کرد؟ موارد زیادی وجود دارن که نسبت به رعایت اونا باید توجه کنین. با پیدایش الگوریتم فرد گوگل، نسبت به رعایت قوانین گوگل در سایت باید مطمئن شید تا دچار پنالتی نگردید.

سئو

با این حال اگه در مورد سئو تازه کارین و قصد بهبود سئو سایت خود رو دارین، می تونین به یه متخصص سئو مراجعه کنین. سوالی که اینجا مطرح می شه اینست که از بین مشاور سئو یا آژانس سئو، کدوم یکی رو بایست انتخاب کرد.

در این مطلب به راهنمایی شما در جواب به این سوال می پردازیم.

امتیازات به کار گیری یه مشاور سئو چیه؟
در کار با یه مشاور سئو متخصص فایده هایی هست. اول از همه اینکه شما به صورت مستقیم با یه سئوکار حرفه ای در تماس هستین و در بیشتر مواقع می تونین از راه تلفن یا ایمیل با اون رابطه برقرار کنین.

ایده

در بیشتر آژانسای سئو، گرفتن جواب یه سوال، چند روز به طول برسه. در حالی که اینجور مشکلی رو در کار با یه مشاور سئو ندارین. هم اینکه اندازه دستمزد مشاور سئو کمتر از آژانس هاست، چون که افراد کمتری روی کار شما فعالیت می کنن.

مشکلی

رابطه با مشاورین سئو راحت تره و فیدبکش رو سریعتر دریافت می کنین. پس می تواید از امتیازات کار با یه متخصص در کارای خود بهره ببرین.

امتیازات کار با یه آژانس سئو چیه؟
بسته به آژانس سئو انتخابی شما، پکیجای ماهانه اونا از قیمتای پایین شروع شده و تا قیمتای بسیار زیاد هم می رسه. پس با اینکه هزینه کلی اون بیشتره، اما به واسطه خرد شدن در چند ماه، پرداخت اون آسون و مقرون به صرفه می شه.

قیمت

هم اینکه در آژانسای سئو، متخصصین زیادی دارن که روی سایت شما کار می کنن. حواستون باشه که سئو و بهینه سازی سایت فقط شامل کلمات کلیدی و محتوا نمی شه. ممکنه این وسط نیاز به اعمال اصلاحاتی در طراحی سایت هم باشه. این تغییرات معمولا شامل اصلاح کدها در جهت ارتقای سئو سایته.

هم اینکه بعضی از آژانسا، خدماتی مثل بازاریابی شبکه های اجتماعی، مدیریت تبلیغات کلیکی و تولید محتوا هم ارائه میدن. کلا، آژانسای سئو خدمات گسترده تری رو در پکیج هاشون ارائه میدن. جهت مشاهده پکیجای سئو رادزاد، می تونین صفحه تعرفه سئو رو ببینین.

کدوم انتخاب واسه ما بهتره؟
انتخاب از بین مشاور سئو یا آژانس سئو، بسته به نیازها و بودجه شماس. شما فقط به دنبال اصلاح سئو داخلی و نوشتن محتوا هستین؟ یا اینکه پیشرفت وب و دیگه اهداف جامعی رو تو ذهن دارین؟ علم شما در مورد سئو و طراحی سایت چقدره؟ جواب به این جور سوالات می تونه به شما کمک کنه تا تصمیم صحیحی در این باره بگیرین.

هم اینکه مشاورین سئویی هم وجود دارن که خدمات بازاریابی آنلاین رو به شما ارائه میدن. پس موقع قرارداد با یه مشاور سئو، این جور خدمات رو هم از یاد نبرین تا در صورت امکان به شما ارائه دهد.