:
این اجناس به شما کمک می کنن همیشه آراسته باشین

:

مجله زندگی ایده آل: اگه شمام از خانومایی هستین که فرصت زیادی واسه آرایش ندارن و یک آرایش بادوام رو بهتر می دونن، ما به شما اجناس آرایشی رو معرفی می کنیم که با مرور زمان خراب نمی شن.
کیفیت بالای اجناس 24 ساعته این اعتماد به نفس رو به خانوما میده تا در این روزای بارانی حس زیبایی و جذابیت منحصر به فردشان رو نگه دارن؛ پس با ما همراه باشین تا این اجناس رو به شما نشون بدیم.
کانسیلر LOREAL PARIS؛ محصولی واسه روزای بارانی

کانسیلر لورآل پاریس  سری اینفاییبل ضدآبه و با پوشانندگی زیادی که داره، مدت طولانی روی پوست شما باقی می مونه. این محصول موندگاری 24 ساعته داره و در طول روز به طور ثابت و بدون ماسیدگی روی پوست می شینه و به شما پوستی بی مشکل تر از همیشه می بخشه؛ پس دیگه نگران سیاهی و عیوب زیر چشم خود نباشین. با این کانسیلر تا 24 ساعت از سیاهی زیر چشم خبری نیس.


یک خط چشم و یک دنیا خاصیت

انتخاب خط چشم ضدآب هم پیچیدگیای خودشو داره ولی خط چشمای 24 ساعته آرت دکو انتخاب خوبی حساب می شن. این خط چشم دارای بافتی نرم، کرمی و غنی از رنگدونه س. این محصول هم اینکه دارای مواد ضد چین و چروکه و هیچ گونه حساسیتی به چشم شما نمی ده.


انقلابی در پنکیک LOREAL   PARIS

بیشتر خانوما تجربه این موضوع رو داشتن که بعد از مدت زمان طولانی، پنکیک روی صورت شون بماسد و به پوست شون جلوه بدی دهد اما پودر فشرده LOREAL   PARIS  در این روزای بارانی پاییز به کارتون میاد. پودر فشرده آرایشی LOREAL   PARIS از سری اینفاییبل بافتی نرم و فرمولاسیونی منحصربه فرد داره که حاصل تحقیقات علمی و تکنولوژیCo- Resistium شرکت اورآل  پاریسه. این محصول با پوشانندگی و موندگاری 24 ساعته خوب روی پوست می خوابد و پوست شما رو صاف و یکدست می سازه؛ پس دیگه نگران پاک شدن آرایش تون زیر برف و باران نباشین. مطمئن باشین با به کار گیری این پودر فشرده همیشه آراسته هستین.


چشمانی قشنگتر با LONCOME

آدمایی که عادت به خط چشم و ریمل ندارن از سایه چشم واسه حالت دادن به چشمای شون استفاده می کنن. سایه چشم LONCOME با دووم بالا و بافت نرمی که داره خیلی راحت روی پلک شما می شینه و با موندگاری 24 ساعته ای که داره می تونین همیشه چشمانی قشنگتر و گیرا داشته باشین. نکته باحال در مورد این محصول تنوع رنگی اون هستش که هم واسه روز و هم شب مناسبه. اگه می خواین این سایه رو خوب بشناسین و در دام نمونه های تقلبی اش نیفتید، عکس برج ایفل به رنگ طلایی روی اون خودنمایی می کند.


ادعایی باورکردنی از BEYU

ما بیشتر تلاش بر این داریم تا به شما کمک کنیم صورتی قشنگتر و صاف به مدت طولانی داشته باشین. به کار گیری کرم پودر بیو این ویژگی رو تا حدودی به صورت شما می بخشه. کرم پودر 24 ساعته پرفکت بیو با توانایی مات کنندگی، دارای پوشش فوق العاده سبک و بافت مایعه که واسه شکلای جور واجور پوستا پیشنهاد می شه.


درخشندگی رو به لبای تون برگردونین

خانوما خوب می دونن که رژلب در آرایش صورت اونا خیلی موثره. رژلب مایع 24 ساعته اینفاییبل لورال  پاریس با بافت فوق العاده نرم و ابریشمی، دومرحله ایه. این رژلب ضدآب با موندگاری 24 ساعته، دو سر داره که یک سر این محصول شامل رژلب مایع با رنگدونه های غلیظ و عمیقه و سر دیگه اون اثبات کننده و رطوبت رسانه که مانند برق لب عمل می کند. این برق لب به رژلب زیری درخشندگی می بخشه و مانع از خشکی لبا می شه. رژلب 24 ساعته لورال  پاریس دارای مواد تقویت کننده و آبرسانه و احساس سنگینی و خشکی روی لبا ایجاد نمی کند. این محصول احساس خوبی به شما میده و زیبایی رو به لباتون به مدت طولانی می بخشه.

منبع : برترینا

منبع :