پایان نامه رشته مهندسی کشاورزی : سنتز نانو ذرات سلولز کونژوگه با طلا و بررسی قابلیت جذب سم دیازینون توسط آن94

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 سنتز نانو ذرات سلولز کونژوگه با طلا و بررسی قابلیت جذب سم دیازینون توسط آن94

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

 

1-5-8- طبقه بندی سموم بر اساس میزان دوام و پایداری

1-سموم با دوام بسیار زیاد: این سموم برای تجزیه شدن (معمولا” در خاک) و در واقع بی‌اثر شدن به زمانی بیش از دو سال نیاز دارند. به عبارت دیگر برای تجزیه ماده مؤثره حداقل دو سال زمان لازم است. د.د.ت، آلدرین، دی آلدرین و اغلب سموم کلره آلی متعلق به این گروه هستند.

2- سموم با دوام نسبتا”زیاد: این سموم برای تجزیه شدن به زمانی حدود 5/1 سال نیاز دارند و معمولا” تحت شرایط محیطی مانند تغییرات آب و هوایی تغییر چندانی در آن‌ها ایجاد نمی‌کنند. روغن‌های معدنی، Dnoc و برخی قارچ کش‌ها در این گروه قرار دارند.

3- سموم با دوام متوسط: متوسط زمان لازم برای تجزیه این سموم بین 6-1 ماه است. ترکیباتی مانند لیندین و دیمتوآت که قدرت تبخیر شوندگی نسبتا” کمی دارند جزء این گروه می‌باشند. کاربرد این سموم در کشاورزی با رعایت نکاتی نظیر زمان مصرف و دوره کارنس امکان پذیر است.

4- سموم کم دوام: این دسته از سموم، وقتی با آب مخلوط می‌شود به شدت هیدرولیز می‌شوند به طوری‌که اگر صبح با آب مخلوط شوند و تا پایان روز مصرف نشود هیدرولیز و بی اثر می‌گردد. معمولا”مدت تجزیه این سموم کمتر از یک ماه است. سمومی نظیر دیکلرووس جزء این گروه می‌باشد. دوره کارنس این سم بین 3-1 است.(Luque et al., 2012).

  اثبات امامت امیرالمؤمنین(ع) بوسیله آیات صادقین، مباهله و نجم و پاسخ به شبهات کتابهای منهاج السنه،اصول مذهب شیعه و امامت در پرتو نصوص پایان نامه ارشد

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

پایان نامه سنتز نانو ذرات سلولز کونژوگه با طلا و بررسی قابلیت جذب سم دیازینون توسط آن94

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

پایان نامه سنتز نانو ذرات سلولز کونژوگه با طلا و بررسی قابلیت جذب سم دیازینون توسط آن94

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی کشاورزی با عنوان سنتز نانو ذرات سلولز کونژوگه با طلا و بررسی قابلیت جذب سم دیازینون توسط آن94